Menu

2011 Omloop Het Nieuwsblad preliminary startlist

  • By VeloNews.com
  • Published Feb. 23, 2011

Preliminary startlist for Saturday’s 2011 Omloop Het Nieuwsblad

Sky

DIRECTOR: DE JONGH Steven
1. FLECHA GIANNONI Juan Antonio
2. ARVESEN Kurt-Asle
3. BARRY Michael
4. BOASSON HAGEN Edvald
5. HAYMAN Mathew
6. DOWNING Russell
7. HUNT Jeremy
8. STANNARD Ian

Garmin-Cervélo

11. HUSHOVD Thor
12. HAMMOND Roger
13. KLIER Andreas
14. MAASKANT Martijn
15. MILLAR David
16. NAVARDAUSKAS Ramunas
17. VANSUMMEREN Johan
18. VANMARCKE Sep

Vacansoleil-DCM

DIRECTOR: VAN DER SCHUEREN Hilaire
21. DEVOLDER Stijn
22 . BOZIC Borut
23. DE GENDT Thomas
24. LEUKEMANS Bjorn
25. MARCATO Marco
26. MOURIS Jens
27. SELVAGGI Mirko
28. VAN LEIJEN Joost

Quick Step

DIRECTOR: PEETERS Wilfried
31. BOONEN Tom
32. CHAVANEL Sylvain
33. DEVENYNS Dries
34. MAES Nikolas
35. STAUFF Andreas
36. STEEGMANS Gert
37. TERPSTRA Niki
38. VAN IMPE Kevin

Omega Pharma-Lotto

DIRECTOR: DE WOLF Dirk
41. GILBERT Philippe
42. BLYTH Adam
43 . BOUCHER David
44. LANG Sebastian
45. LODEWYCK Klaas
46. REYNES MIMO Vicente
47. ROELANDTS Jurgen
48. SIEBERG Marcel

AG2R LA MONDIALE

DIRECTOR: JURDIE Julien
51. ELMIGER Martin
52. GODDAERT Kristof
53. HINAULT Sébastien
54. HOUANARD Steve
55. KRIVTSOV Yuriy
56. LEMARCHAND Romain
57. MINARD Sébastien
58 . MONDORY Lloyd

BMC Racing

DIRECTOR: LELANGUE John
61. BURGHARDT Marcus
62. KROON Karsten
63. MURPHY John
64. QUINZIATO Manuel
65. SCHÄR Michael
66. VAN AVERMAET Greg
67. WYSS Danilo
68. ZAHNER Simon

HTC-Highroad

DIRECTOR: PEIPER Allan
71. BAK Lars Ytting
72. DEGENKOLB John
73. EISEL Bernhard
74. GHYSELINCK Jan
75. RASMUSSEN Alex
76. ROULSTON Hayden
77. SMUKULIS Gatis
78. VELITS Martin

Katusha

DIRECTOR: LEYSEN Bart
81. POZZATO Filippo
82. HOSTE Leif
83. VANDENBERGH Stijn
84. VANTOMME Maxime
85. PAOLINI Luca
86. GUSEV Vladimir
87. IVANOV Serguei
88. KUSCHYNSKI Aleksandr

Rabobank

DIRECTOR: VERHOEVEN Nico
91. BOOM Lars
92 . BRESCHEL Matti
93. FLENS Rick
94. LANGEVELD Sebastian
95. TANKINK Bram
96. TJALLINGII Maarten
97. VAN EMDEN Jos
98. WYNANTS Maarten

Leopard-Trek

DIRECTOR: SCHMIDT Torsten
101. CLARKE William
102. KLEMME Dominic
103. MORTENSEN Martin
104. POSTHUMA Joost
105. STAMSNIJDER Tom
106. VIGANO Davide
107. WAGNER Robert
108. WEYLANDT Wouter

Landbouwkrediet

DIRECTOR: BULENS Gerard
111. AMORISON Frédéric
112. BARBE Koen
113 . BELLEMAKERS Dirk
114. COMMEYNE Davy
115. HELMINEN Matti
116. SCHEIRLINCKX Bert
117. TRAKSEL Bobbie
118. VERHEYEN Geert

Topsport Vlaanderen-Mercator

DIRECTOR: PLANCKAERT Walter
121. COENEN Johan
122. CORNU Dominique
123. DE VREESE Laurens
124. JACOBS Pieter
125. NEIRYNCK Stijn
126. STEURS Geert
127. VAN HECKE Preben
128 . VAN VOOREN Steven

Veranda’s Willems-Accent

DIRECTOR: VAN IMPE Lucien
131. CAETHOVEN Steven
132. DE VOCHT Wim
133. GORIS Rob
134. VAN GROEN Arnoud
135. SCHEIRLINCKX Staf
136. SCHMITZ Bram
137. VAN DIJK Stefan
138. VANLANDSCHOOT James

Europcar

DIRECTOR: ARNOULD Dominique
211. CHAVANEL Sébastien
212. CLAUDE Mathieu
213. GAUDIN Damien
214. JEROME Vincent
215. PICHOT Alexandre
216. TURGOT Sébastien
217. VEILLEUX Thomas
218. VOECKLER Thomas

Aqua & Sapone

DIRECTOR: CENGHIALTA Bruno
141. CARLOS ALBERTO Betancur gomez
142. CHTIOUI Rafai
143. CORIONI Claudio
144. DI PAOLO Francesco
145. DONATI Alessandro
146. MARZOLI Ruggero
147. MASCIARELLI Simone
148. NAPOLITANO Danilo

Bretagne-Schuller

DIRECTOR: HUBERT Emmanuel
151. BLOT Guillaume
152. BONSERGENT Stéphane
153. DELPECH Jean-Luc
154. HALLEGUEN Mattieu
155. LE BON Johan
156. MALACARNE Gael
157. PICHON Laurent
158. VACHON Florian

Cofidis

DIRECTOR: DELOEUIL Alain
161. GALLOPIN Tony
162 . ISTA Kevyn
163. KEUKELEIRE Jens
164. PETIT Adrien
165. SARAMOTINS Aleksejs
166. SIJMENS Nico
167. VALENTIN Tristan
168. ZINGLE Romain

FDJ

DIRECTOR: MADIOT Marc
171. BONNAIRE Olivier
172. BONNET William
173. DELAGE Mickael
174. GESLIN Anthony
175. GUESDON Frédéric
176. LADAGNOUS Matthieu
177. OFFREDO Yoann
178. ROLLIN Dominique

Netapp

181. DIETZIKER Andreas
182. GOTTFRIED Alexander
183 . HESSELBARTH David
184. HUZARSKI Bartosz
185. KONIG Leopold
186. SCHILLINGER Andreas
187. SCHWARZMANN Michael
188. SEUBERT Timon

Saur-Sojasun

DIRECTOR: LEBRETON Lylian
191. CASPER Jimmy
192. COYOT Arnaud
193. DELAPLACE Anthony
194. ENGOULVENT Jimmy
195. LEMOINE Cyril
196. MARTIAS Rony
197. MATHEOU Romain
198 POULHIES Stéphane

Skil-Shimano

DIRECTOR: KEMNA Rudie
201. CURVERS Roy
202. DE BACKER Bert
203. DE KORT Koen
204. DOCKER Mitchell
205. KITTEL Marcel
206. REIMER Martin
207. VAN ZANDBEEK Ronan
208. VEELERS Tom

FILED UNDER: Road TAGS:

Get our best cycling content delivered to your inbox

Subscribe to the FREE VeloNews weekly newsletter